O nás

Základní informace

Společnost vznikla jako jedna z prvních soukromých dopravních firem v roce 1992 a v současné době disponuje nejmodernější dopravní technikou.

Logo společnosti Hemerka

Společnost Hemerka Petr je dopravní a školící firma a již z toho vyplývá náplň a zaměření. Zabýváme se především dopravou jak v České republice tak i na území celé EU, popř. i dalších států. Naše společnost má za sebou již několikaletou tradici, zaměstnává profesionálně proškolené a zkušené specialisty a díky tomu můžeme nabídnout opravdu rychlé a kvalitní řešení problémů a potřeb.

Našim krédem je rychlost, spolehlivost a kvalita. Pracujeme s důrazem a důsledností a dodržujeme vždy korektní a individuální přístup k požadavkům zákazníka. Svým proaktivním přístupem dodává zákazníkům víc, než jen objednané služby a tím se podílí na budování konkurenční výhody každého klienta.

Dodavatelům vytváříme dlouhodobé partnerské vztahy založené na vzájemné důvěře a respektu. Při vzájemné spolupráci ctíme sjednané podmínky a dodavatele považujeme za své rovnocenné partnery.

Stabilita společnosti je zárukou trvalého profesního růstu našich zaměstnanců, který je založen na vzdělávání a na jejich individuálních schopnostech. Zaměstnanci jsou pro nás to nejcennější. Ochrana jejich zdraví je hlavním kritériem při tvorbě podmínek pro práci zahrnující mezinárodně uznávané standardy.

Přesvěčte se sami, kontaktujte nás na bezplatné tel. lince 800 66 77 66.

Veškeré dohody musí fungovat bez starostí a dotazů zákazníka. Každá přeprava podléhá přísnému pravidlu a je vždy a v každém okamžiku kontrolovatelná.

Naši pracovníci Vás mohou navštívit a řešit Vaši problematiku na místě, dle potřeby.

Samozřejmostí je plnohodnotné pojištění všech přeprav jak v tuzemsku tak i mezinárodně na celkovou hodnotu vašeho přepravovaného zboží.